г. Киевauto
Запомнить город?
Да   Нет
 /   /   /   /  Ремонт автомобилей ГАЗ, Газель
 
 
Разное

Ремонт автомобилей ГАЗ, Газель, Киев

Регион: г. Киев  (ул.Красногвардейская 34)
ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ ВІТЧИЗНЯНОГО ТА ІНОЗЕМНОГО ВИРОБНИЦТВА
Ходова частина, м.Київ,вул.Красногвардійська 34.
Територія АТП(13066)
Рекомендується проводити огляд і ремонт ходової кожні 10-15 тисяч кілометрів.
Ремонт ходової частини - складний процес, що вимагає високої кваліфікації та навиків.

Зазвичай ремонт ходової частини включає кілька етапів.
• На першому етапі ремонту ходової, майстри перевірять стан гальмівних шлангів, колодок, дисків, барабанів та рідин. Наявність люфтів в рульових наконечниках, кульових опорах і ШРУС, сайлентблоків, втулок стабілізаторів поперечної стійкості, технічний стан амортизаторів.
• У процесі ремонту ходової автомайстер також проведе діагностику і необхідне обслугову вання КПП, відрегулює або замінить зчеплення.
• Не менш важливо під час ремонту ходової провести діагностику та налагодження автоматичної трансмісії і гідротрансформатора, візуальній огляд наявностш підтікання

• Під час експлуатації автомобіля щоб уникнути серйозного ремонту ходової- потрібно переконатися у відсутності підтікання амортизаторів, тріщин і сколів опорних чашок і пружин.
Виконуючи всі перераховані вище етапи діагностики і ремонту ходової частини автомобіля, фахівці автосервісу "СТО ГАЗ-Автозапчастина" уважно віслуховуют побажання клієнта і проблем звязаних з поломкою автомобіля, суворо дотримуються технології заводу-виробника. Якщо які-не будь деталі, необхідні для ремонту ходової, в момент ремонту відсутні, то їх доставка буде здійснена у мінімальний термін.
Наші співробітники завжди йдуть назустріч клієнтам.
Довірте ремонт ходової професіоналам автосервісу "СТО Газ-Автозапчастина"!
 
Контакты скрыты
Телефон и другая контактная информация, на усмотрение администратора, могут быть предоставлены по запросу через форму связи
 
 



ru
/ru/
0