Продам / купить
Перліт М100, 100л мішок, Киев
Перліт М100, 100л мішок
Продам / купить

Перліт М100, 100л мішок, Киев

Регион: вся Украина, г. Киев  (Васильков)
Архивное объявление
Спучений перліт це негорючий, паропроникний і екологічно чистий природний матеріал. Виготовляється з видобутого кар'єрним способом перлітового піску.
Під дією високих температур пов'язані гідративні включення розпушують породу, яка при цьому збільшує свій обсяг в рази і набуває пористої структури. Матеріал стає дуже легким - 1м3 перліту важить всього 60-100кг, в залежності від марки.
Завдяки своїм фізичним властивостям спучений перліт знайшов застосування в багатьох сферах економіки і домашнього господарства.
Найбільше його використовують в будівництві - як засипку для теплоізоляції стін, перекриття, даху, що підвищує їх коефіцієнт термічного опору, а отже утеплює Ваш будинок і надає додаткову звукоізоляцію. Такий спосіб утеплення дає можливість будинку "дихати" - пропускати надлишки водяної пари назовні. Перліт повністю екологічний і негорючий матеріал.
Також спучений перліт використовується як наповнювач для теплоізоляційних штукатурок, стяжок, розчинів кладок, шпаклівок. У агроиндустрии разом з вермикулітом виконує влагоудерживающую функцію і виступає як розпушувач грунту для її додаткового кондиціонування.
На основі перліту виготовляється фільтруючий порошок фільтроперліт для очищення суспензій при виробництві масла, цукрового сиропу, соків, пива та ін. (//www.ukrboard.com.ua)
ТОВ "НВП" Укрвермикулит "займається виробництвом перліту різних марок і фракцій.
Наша високопродуктивна лінія для виготовлення спученого перліту і фільтроперліта, побудована на основі американської технології, в змозі забезпечити безперебійні поставки даного матеріалу замовникам.
Спучений перліт марки М100. Мішок 100л. Екологічно чистий і негорючий матеріал для засипки або задування в стінову конструкцію, утеплення перекриттів. Чудовий ізоляційної матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності.
Коефіцієнт теплопровідності при температурі 25 º С 0,043 Вт / мК
Масова частка вологи 0,1%
Щільність до 100 кг / м³
Середній розмір часток 1 мм
Дополнительно
ID объявления: #1978800 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/ru/
0