/  Доска объявлений Киева  /  Услуги  /  Ветеринария и услуги для животных  /  Ветеринарные услуги  /  Изатизон (марборан, демитилсульфоксид) 10мл
Предоставлю услугу
Изатизон (марборан, демитилсульфоксид) 10мл, Киев
Изатизон (марборан, демитилсульфоксид) 10мл
Предоставлю услугу

Изатизон (марборан, демитилсульфоксид) 10мл, Киев

Регион: вся Украина, г. Киев   (Украина Киев ул. Стратегическое шоссе, 35 03028)
Архивное объявление
Найти похожие
Изатизон Комплексный препарат, в состав которого входят метисазон (марборан), диметилсульфоксид, полиетиленглюколь (твин) 10 мл на 2 литра воды

Ізатизон

ОПИС
Масляниста рідина оранжево-жовтого кольору

СКЛАД
100 мл препарату містить (г)
1-метилізатіносемікарбазон-3 — 2

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Ізатізон — комплексний, противірусний, антибактеріальний, антигрибковий і імуномодулюючий препарат, який має широкий спектр дії, забезпечуючи високий лікувально-профілактичний, протизапальний і антигістамінний ефекти, підвищує резистентність організму тварин. При аерозольному застосуванні препарат легко проникає через біологічні бар’єри, блокує репродукцію вірусів, пригнічує розмноження патогенних мікроорганізмів.

ЗАСТОСУВАННЯ
Лікування вірусних, бактеріальних і грибкових захворювань сільськогосподарських тварин і бджіл. (//www.ukrboard.com.ua)

ДОЗУВАННЯ
Внутрішньоматково при гострій і гнійній формах ендометритів корів препарат розводять у співвідношенні 1:10 (20 мл ізатізону і 180 мл фізрозчину) і в об’ємі 200 мл шприцом — дозатором вводять 1 раз на добу через день. При гострому ендометриті курс лікування — 5 днів, а при гнійному — 6 днів. В акушерській та гінекологічній патології ВРХ, підвищує рівень запліднення у перехворілих корів до 93,5% (проти 53,8-80%).
Інгаляційне лікування телят віком 1-3 місяці, хворих парагрипом-3, проводять у герметичних камерах, якими можуть бути окремі бокси у тамбурах телятників (кількість — одна тварина на 1,5-2 м3). Аерозольну форму препарату одержують при допомозі САГ-1 і компресора, який подає повітря під тиском 3-4 атм. Ізатізон розпилюють із розрахунку 2,0 мл на 1 м3 приміщення один раз на добу протягом 3 днів, експозиція 30-40 хв. Аналогічно застосовують ізатізон для профілактики лошат, поросят, телят та інших с. г. тварин при інфекції верхніх дихальних шляхів, при ентеровірусних та кишкових інфекціях дають в корм, або випоюють (1-2 мл на 10 кг ж. в. ).
Для профілактики та лікування птиці з вірусними чи бактеріальними хворобами проводять аерозольну обробку (САГ-1, тиск 3,5-4 атм. ) 2 мл на 1 м3 приміщення. Тривалість одного сеансу 30-40 хв. Один раз на добу протягом 3 днів.
При вірусних, бактеріальних і змішаних інфекціях бджіл з березня по вересень використовують ізатізон в корм та аерозольно.
Обробку проводять аерозольно у вулики з розсунутими сотами з допомогою ручного розпилювача. Перед оприскуванням ізатізон розчиняють у теплій воді (у співвідношенні 1:100 профілактично і 1:50 з лікувальною метою), на кожну соту витрачають по 10-15 мл даного розчину. Курс лікування складається з 4-х обробок з інтервалом 48 год.
Ізатізон у балонах використовують для оприскування вуликів шляхом створення високодисперстного аерозолю (тривалість 2-4 сек. ), експозиція 5-10 хв. При додаванні ізатізону в корм (пасти, сироп, канді, ЗЦМ) дотримуватись співвідношення: профілактично — 1:100, для лікування — 1:50.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Не встановлені.

ЗБЕРІГАННЯ
Сухе, темне місце при температурі від +150 С до +250С.
Термін придатності — 3 роки.

Украина.
Дополнительно
ID объявления: #2027945 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/ru/
0