Захисник – системний фунгіцид захисної та профілактичної дії з чітко вираженим "стоп-ефектом" відразу після внесення.
Діюча речовина: тіофанат-метил, 500 г/л. Тара: 5л.
Застосування: в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороби).
Призначення та норми, л/га:
виноград 1,2-1,5; огірки 1,2-1,5; буряк цукровий, цибуля 1,0-1,2; капуста 1,5-2,0; томати 1,5; пшениця 1,2-1,5; ячмінь 1,4-1,5; соняшник 1,2-1,4;
груша, яблуня 1,2-1,6; персик 3,9.
Особливості застосування: обприскування необхідно проводити профілактично для попередження появи захворювань або при наявності перших ознак ураження. Внесення: відсутність атмосферних опадів, значної роси, температура повітря від 15 до 25°С.
Норма витрати робочого розчину: виноградники — 500-800 л/га, польові культури — 200-300 л/га, плодові – 500-1000 л/га. Кратність обробок : 1-3.
Переваги та вплив:
(//www.ukrboard.com.ua)
• системної дії, завдяки чому швидко розподіляється по рослині;
• поєднує в собі профілактичну, лікувальну та викорінюючу дії;
• стабільна захисна дія понад 2 тижні;
• застосовують до і після цвітіння;
• безпечний для бджіл та теплокровних;
• ідеальний для обробки після обрізки чи граду (блокує розповсюдження гнилі на пошкоджених ділянках).
Спектр дії: борошниста роса, моніліоз, парша - на плодових,
персиках, овочевих, зернових; оїдіум - на винограді; вертицильоз - на соняшнику, томатах; гельмінтоспоріоз - на ячмені; біла гниль - на соняшнику; сіра гниль - на винограді, капусті, томатах, огірках, цибулі; курчавість листя - на персику; септоріоз, іржа бура – на пшениці; кореневі гнилі - на зернових та огірках; фомоз та фомопсис - на соняшнику; фузаріоз - на капусті, томатах, цибулі; церкоспороз - на буряку; церкоспорельзна та фузаріозна кореневі гнилі - на пшениці.
Важливо: при внесенні фунгіциду режим змішування обприскувача має бути постійно ввімкненим; для підвищення ефективності дії пестицидів використовуйте прилипачі.