Продам / купити
Корм для рыбок AQUAYER, Київ
Продам / купити

Корм для рыбок AQUAYER, Київ

Регіон: вся Україна, м. Київ   (М.Оболонь)
Архівне оголошення
Знайти схожі
AQUAYER Special Mini Granules - Високоякісний корм у вигляді міні гранул для повноцінного годування усіх видів акваріумних риб невеликого розміру. Активні та здорові риби завдяки науково розробленому складу корму.
Властивості
Пробіотики це корисні бактерії, що зміцнюють імунітет риб та покращують їх травлення. Також ці бактерії потраплаючи в акваріум підвищують якість води в ньому, що позитивно впливає на всіх мешканців акваріуму.
Пребіотики у свою чергу стимулюють роботу пробіотиків, тому їх комбінація в кормі AQUAYER Special Міні Гранули ще ефективніша.
Комбінація каротиноїдів астаксантина та кантаксантина (червоні гранули) розкриває природній яскравий колір риб та не забарвлює воду в акваріумі. Ці каротиноїди риби отримують у своєму природному середовищі коли їдять водорості та планктон. Тому так важливо, щоб риби в акваріумі отримували ці каротиноїди з кормом.
Морські та прісноводні риби мають різні вимоги щодо співвідношення омега-6/омега-3 жирних кислот у своєму раціоні. Також на це співвідношення впливає температура природного середовища риб. Корм AQUAYER Special Міні Гранули розроблений спеціально для прісноводних тропічних риб з ідеальним співвідношенням омега-6/омега-3 жирних кислот, що забезпечує найкращу адаптацію нових риб в акваріуму.
Високий вміст спіруліни (зелені гранули) корисно не тільки рослиноїдним рибкам, але й практично всім видам акваріумних риб. Справа в тому, що спіруліна багата на цінні для риб вітаміни, мінерали, незамінні жирни кислоти, а також пигментами ксантофілами, що підсилюють колір риб.
Склад
Розмір гранул: 0.5-1 мм
Інгредієнти: морепродукти високої якості, прісноводні ракоподібні, водорості (спіруліна), екстракти рослинного білка, насіння льону, зернові культури, жири та олії з оптимальним співвідношенням омега-3/омега-6 жирних кислот, стабілізований комплекс вітамінів та мінералів, що містить вітаміни А(26000МО/кг), С(600мг/кг), D3(2000МО/кг), Е(350мг/кг) та інші.
Натуральні добавки: каротиноїди (астаксантин, кантаксантин), лецитин, пробіотики, пребіотики (олігофруктоза, інулін), антиоксиданти.
Аналітичні компоненти: білок 43.0%, жири 8.5%, сира клітковина 3.0%, волога 7.0%. Не містить барвників та консервантів. (//www.ukrboard.com.ua)
Термін придатності:
- за умови збереження герметичності банки та температурі не вище 30С - 2 роки.
- після відкриття - використати впродовж 4 місяців.
50 мл = 28 г корму. 100 мл = 55 г корму.
Інструкція
Базовий корм преміальної якості для всіх видів акваріумних риб невеликого розміру. Міні гранули корму повільно тонуть та доступні рибам що харчуються в різних шарах води акваріума. Розмір гранул 0.5-1мм. Ідеальний корм для риб довжиною 2-8 см.
Рекомендується годувати 1-2 рази на день маленькими порціями в певний час, для того щоб риби звикли до стабільного режиму годування.
Цена
59 грн (50 мл), 99 грн (100 мл)
Отправка по Украине Новой Почтой Самим можно забрать на м.Оболонь
Другие препараты для вашего аквариума в теме
https://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=216886
Додатково
ID оголошення: #2931859 (додано зареєстрованим користувачем)
Постійна адреса оголошення: 
Показів / переглядів за сьогодні: ?, всього: ?
 
Схожі свіжі оголошення
Серед них є багато цікавих...
Пісок Рівне
Рівне
01-03-2024
Аквариумный грунт (базальт, кварцит, мраморная крошка, кварц) 20
ua
/ua/
0